Nieuws

Voorjaarsconferentie 2026

Op 20 maart 2026 organiseert de NVN de Voorjaarsconferentie in de Kuip in Rotterdam. Het thema van dit jaar is: “Allemaal hormonaal: een neuropsychologisch perspectief”. Het belooft weer een editie te worden met gevarieerde en inspirerende lezingen.

 

Sprekers die al bevestigd hebben zijn onder andere dr. Rachel Buckley, prof. dr. Max Nieuwdorp MD PhD, prof. dr. Baudewijntje Kreukels, dr. Margot Morssinkhof, en dr. Anna Tyborowska. Zij zullen onder meer ingaan op de invloed van early life stress op de neuro-endocriene ontwikkeling, de rol van sekseverschillen bij dementie en de impact van hormonen in verschillende levensfasen bij diverse gendergroepen.

 

Tijdens de voorjaarsconferentie is er opnieuw gelegenheid om eigen onderzoek laagdrempelig te presenteren, zowel tijdens de postermarkt als in de vorm van een pitchpresentatie. Meer informatie over het indienen van een abstract vind je hier.

 

Ook worden de Masterthesisprijs 2025 en de Dissertatieprijs 2025 uitgereikt.

Nomineer ook alvast een collega voor de Scientific Impact Award (uitreiking najaar 2026).

 

Nominaties en abstracts kunnen tot 15 januari 2026 worden ingediend.

Schrijf je snel in!